Prowokacja.

Długo u nas nic się nie działo, więc postanowiłem nieco podgrzać atmosferę. Myślałem od jakiego czasu by zrobić pewną prowokację. To był dobry moment. Przekopałem sieć by znaleźć fotkę faceta bardzo podobnego do mnie, zabawiającego się z dziewczyną.  Na fotce facet jest wprawdzie jeszcze ubrany, ale dziewczyna już naga i on z głową praktycznie miedzy nogami. Przekopiowałem do telefonu i wysłałem młodej w formie mmsa z tekstem.

fot

Wiem że bardzo dużo ryzykuję wysyłając Ci to ale…….chciałbym byś wiedziała i widziała. Kocham Cie.” Po kilku minutach dostaje odpowiedź. „Nooooo postarałeś się, laska i wnętrze, pierwsza liga”

Kilka godzin później podczas krzątaniny przy obiedzie wróciłem do tematu.

- Podobała się fotka?

- Tak, bardzo, nawet mnie to zjarało…..zawiesiła głos i widzie ze o czymś myśli…wiesz że chyba bym się nawet nie wkurzyła? ale nie,….. nie słuchaj mnie. Znów chwila ciszy. …-najgorsze jest to że chciałabym to chyba zobaczyć co tam się działo dalej. Jestem jebnięta. zrezygnowanym głosem dodała, -muszę, muszę się leczyć.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Prowokacja.

  1. ~striga pisze:

    Przeczytałem Twojego bloga od początku i trzymam kciuki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>