kuzyn

Mój kuzyn, pracownik korporacji, błyskawicznie wspinający sie po szczeblach kariery został doceniony przez szefostwo nie tylko finansowo ale od jakiegoś czasu ma asystentkę. Astystentka, to młoda studentka ekonomii lat tak na oko ze 21, młoda, zgrabna, uśmiechnięta. Czy można chcieć czegoś więcej od takiej asystentki? Tak, okazuje się że można. Kuzyn chce więcej i według wszystkich znaków na ziemi i niebie prawdopodobnie to dostaje. Chłopak od tej kasy, kariery i młodej szparki pogubił się. Ta jego znajomość zaczęła wykraczać poza zawodowe obowiązki już dosyć dawno. Zapomniałbym  dodać pewien mało istotny fakt że kuzyn ma żonę, Anetkę. Dyskutowałem z moją młodą na temat ich małżeństwa. Dziwi nas to jest że  Anetka pozwala na to by jej mąż spotykał sie z asystentką, nie tylko zawodowo….A wiemy że jej takie klimaty o jakich tu piszę, nie kręcą. Dyskusja była jak to często bywa smsowa. Wymieniliśmy kilka zdań i nagle dostaję coś takiego.

-”…. chce takiego życia jak ma Aneta.”

-”Żeby Twój mąż miał młodą dupeczkę na boku prawie oficjalnie? Oj Ty świntuszku ;)

-”NIEEE, chodziło mi o to że asystentka chce takiego życia jakie ma Anetka, a ja, nie pozwoliłabym żebyś poświęcał jej tyle czasu, miałbyś ją tylko….. no wiesz.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>